GET IN TOUCH:

Tel: +372 55 414 08

Email:

Ingmar@utopiaentertainment.ee

For your next best event experience contact us:

Kaupmehe 4-7

Tallinn, Estonia 10114

© 2012 by Utopia Entertainment

Utopia Entertainment

Sex and the Sea

Meie uusim tantsulavastus loodud inspireeritult Lennusadama näitusest Sex and the Sea. Ehk õhtut täitev kolmeosaline revüülavastus meremehe unistusest, igatsusest ja ihadest. 

Õhtu tantsuline rütm jaotub kolme ossa:

“Sail your dreams"- Ehk kogu seikluse algus. Suurejooneline teekond laia maailma. Väärikas, elegantne, suursugune ja ilus. 

“Deep seas" - Meremehe ihast ja igatsusest, kus pikk äraolek kodust paneb meremehe unustama tavapärased väärtused ja käitumismustrid. Ulgumerest saab lõuend fantaasiale, mis toitub meremehe igatsustest. Tormituultes ekslemine viib alateadvuse deliirimusse millest sünnib sürreaalne ja fantaasiarikas act eksootiliste tantsude, lummavate mereelukate, näkkide, sireenide ja sügavmere neitsidega. 

"Port of..." - Kolmas ja viimane osa kujutamas meie kangelaste naasemist koduranna poole. Justkui Odysseuse seikluslik teekond läbi uskumatu, hullumeelse maailma. Eri rahvaste tantsud ja tavad. Bulgaaria naiste sügavrütmilised võrgutused, Jaapani eksootilised spad või “tee”toad. Kuni viimaks randumine oma armastava kodu rüppe. Jääb vaid küsimus, kas see kõik oli fantaasia, meremehe üksindusest tuleneva fantastilise luulu vili või liialdustest paks armastuskiri mõnele pruudile ühest neist sadamatest?

Kava/lavastuse pikkus 3x15 minutit. 7 tantsijat. 

 / / / ...